360° produktové fotografie


360° fotografie

Každý Váš produkt nafotíme kompletně ze všech stran a spojíme v efektivní animaci pro Vaše zákazníky.

Animace produktů

Má Váš produkt skryté vlastnosti? Nechte je ukázat a předvést v naší animaci.

Chcete, aby Váš produkt upoutal pozornost potenciálního zákazníka? Chcete, aby si jej zákazník mohl ze všech stran prohlédnout a "osahat"? Pak zapomeňte na obyčejné produktové fotky a využijte kouzlo 360° produktové fotografie, která velmi účinně pomáhá prodávat.

360° fotky jsou technologickým trendem poslední doby. Dokáží výrazně zatraktivnit produkt, udržet pozornost zákazníka a také zvýšit nákupní konverzi. Navíc jde o technologickou novinku, která se v ČR zatím příliš nepoužívá. Další velkou výhodou je minimalizace vratek, protože zákazník má maximální představu o produktu již před jeho nákupem.

Pro dokonalý vizuální zážitek musí být 360° prezentace produktu správně nasvícena a pečlivě složena ze spousty snímků ve vysokém rozlišení. Výsledkem je plastický 3D model, který je možné libovolně otáčet a zvětšovat jej. Ostatně proto také 360° produktová fotografie se často nazývá jako 3D nebo tzv. spin. Velmi zajímavou a klienty žádanou možností je ukázka funkcí foceného produktu (např. detaily u elektroniky, interiéry automobilů atd.).


Výhody 360° (3D) produktové fotografie:

  • efektivní marketingový nástroj
  • zvýšení důvěryhodnosti prodejce i jeho produktu
  • univerzální a multiplatformní řešení
  • využitelnost získaných dat pro další reklamní činnosti
  • náhrada kamenné prodejny
  • atraktivní cena

Máte zájem o 360° produktovou fotografii? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Reference