SVATEBNÍ VIDEA

Svatební video je jeden z nejlepších způsobů, jak uchovat vzpomínky na váš významný den. Jsme sehraný tým 4 profesionálů, a díky tomu se můžete spolehnout, že budeme k dispozici pro váš vyjímečný den. 

Náš přístup je profesionální a snažíme se v pozitivní přátelské atmosféře zachytit veškeré emoce, které ve váš svatební den nastanou. 

Svatební den pro nás začíná od příprav nevěsty a končí těmi nejdůležitějšími momenty jako je krájení dortu, obvykle 8-12 hodin            (při zájmu o delší natáčení se cena individuálně upravuje)

Všechny detaily a podrobné plánování natáčení rádi probereme na osobním setkání před svatbou, abyste už pak neměli žádné starosti a mohli jste si svůj velký den užít naplno.

Tým Promovie

VERZE 1

Základní verze natáčení svatebního videa, po celý svatební den (8-12h) od příprav až po první tanec bude pro vás k dispozici 1 kameraman s kompletním vybavením.


VERZE 2

Rozšířená verze natáčení svatebního videa, po celý svatební den (8-12h) od příprav až po první tanec budou pro vás k dispozici 2 kameramani s kompletním vybavením + dron. Jako výsledek obdržíte sestřih svatebního dne (cca 1-2min video) pro užití na sociálních sítích a dále delší  (cca 6 - 10min) video s průřezem celého svatebního dne.

VERZE 3

Nejvyšší verze natáčení svatebního videa, jako v předchozích verzích k dispozici 3 kameramani po celý svatební den. Pro dokonalé zachycení emocí je pak další natáčení den se s novomanželi pro párové záběry. Jako výsledek obdržíte sestřih svatebního dne (cca 4-7min video) a dále záznam svatebního obřadu, prvního tance, proslovů a dalších oficiálních částí (cca 25 - 45min).

ceník služeb

VERZE 1

svatební den - 1x kameraman

postprodukce - 1x sestřih (cca 4 -7 minut) 

17 000 Kč

VERZE 2

svatební den - 2x kameraman

postprodukce - 1x sestřih (cca 1 -2 minut) a 1x (cca 6 - 8 min) průřez celého svatebního dne. 

22 000 Kč

VERZE 3

svatební den - 3x kameraman

postprodukce - 1 sestřih (cca 4 -7 minut) záznam obřadu a dalších oficiálních částí dne 

párové dotáčení / předtáčení - 2x kameraman

30 000 Kč

cestovné 

cestovné nad 20km od Českých Budějovic

5 Kč/km

ukázky naší práce:

další služby  

fotokoutek

Další službou, kterou nabízíme pro uchování vzpomínek z vašeho svatebního dne je fotokokoutek. 

Fotokoutek je skvělá zábava pro všechny svatební hosty a díky rekvizitám a tisku fotografií ihned po vyfocení je zaručená zábava po celý večer i jako krásná vzpomínka pro vás a vaše hosty.

V ceně pronájmu fotokoutku je obsluha, která se stará o bezproblémové fungování, provoz a neomezený tisk fotografií po dobu 4 hodin . 

V případě zájmu o delší pronájem cenu upravujeme individuálně.                              

                                                                    CENA 10 000 Kč + cestovné 

Co o nás říkají ...

Evička Glaserová

svatební koordinátorka / ŠIKSVATBY 

„Máte zájem o profesionalitu, vstřícnost, laskavý a milý přístup? Pak jistě zvažte volbu kameramanů z Promovie. Jsou to kluci s velkým srdcem a i má svatba byla díky jejich službám perfektní. Všem svým nevěstám vřele doporučuji!“

Terezka Šimečková

Nevěsta

„Díky Promovie máme tu nejkrásnější vzpomínku na svatební den. Kluci dokázali zachytit tak vzácný momenty, že tomu sama do teď nemůžu ani uvěřit. Navíc nám díky svým zkušenostem poradili i spoustu bezvadných věcí. Díky za všechno a hlavně za to, jak dobře svou práci děláte.“

Bára Holečková 

Nevěsta

Po prvním shlédnutí našeho svatebního videa, jsme oba s mužem ubrečený jako blázen, pustili jsme si ho nesčetněkrát a stále a nemáme slov... i když možná jedno ano- DOKONALÝ!! Ještě jednou moc děkujeme Adamovi za úžasnou vzpomínku, video nemohlo být lepší, naprosto přesně se v něm podařilo vystihnout atmosféru na naší svatbě Děkujeme, Barča+Martin

Šárka Šmídová

Nevěsta 

„Rádi bychom poděkovali celému teamu Promovie, se kterými jsme též mohli strávit náš Velký den! Kluci jsou úžasní, skvělí a svoji práci dělají srdcem a láskou. Byli jste úžasní, děkujeme mnohokrát, novomanželé Šmídovi.  

Chcete nás kontaktovat?