IGY centrum

IGY centrum je moderní nákupní centrum v Českých Budějovicích, které nabízí širokou škálu obchodů a služeb.V centru se nachází více než 100 obchodů, restaurací a kaváren, které uspokojí různé zákaznické potřeby.

Jako firma Promovie máme dlouhodobou spolupráci s nákupním centrem IGY v Českých Budějovicích. Jsme dodavatelem video obsahu, který pomáhá podpořit marketingové aktivity centra a jeho nájemců.


Naše práce se dá rozdělit do tří hlavních částí. První část tvoří výroba produktových spotů pro nájemce, které jsou následně publikovány na sociálních sítích. Tyto videa pomáhají nájemcům propagovat své zboží a získat nové zákazníky.


Druhá část naší práce spočívá v záznamech akcí, které se v nákupním centru IGY konají. Tyto záběry jsou následně použity pro prezentaci centra a jeho aktivit na sociálních sítích, ale také pro vnitřní potřeby nákupního centra.


Poslední část naší práce se zaměřuje na přípravu obsahu pro LED obrazovky, které se nacházejí v obchodním centru. Tyto obrazovky jsou velmi důležité pro prezentaci nabídky nákupního centra a také pro informování zákazníků o aktuálních akcích a slevách.


Jsme rádi, že můžeme pomáhat nákupnímu centru IGY v Českých Budějovicích s propagací a prezentací jeho nabídky a aktivit. Naše spolupráce je dlouhodobá a těšíme se na další společné projekty.