Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky jsou moderní marketingový nástroj, který Vám umožní prezentovat Vaši nemovitost, projekt či službu potencionálním zákazníkům s maximální přesností a detailností. Tyto prohlídky jsou vytvářeny pomocí nejmodernější technologie, díky které mohou být zobrazeny všechny důležité prostory daného objektu z libovolného úhlu. Virtuální prohlídky jsou efektivním způsobem, jak přilákat zákazníky a poskytnout jim interaktivní zážitek, aniž by museli fyzicky navštívit danou nemovitost či místo.

360° Virtuální prohlídka je vhodná pro:

  • realitní kanceláře, developerské a stavební firmy
  • restaurace, kluby, bary, hotely a rekreační zařízení
  • veřejné instituce, města, obce a kraje
  • obchodní centra, firmy, veletrhy
  • historické památky, galerie, muzea, výstavy

Responzivní design

Virtuální prohlídku si můžete pohodlně prohlédnout jak na počítači (desktopu), tak i na tabletech a mobilních zařízeních s nejrůznějším všech rozlišení a rozměrů.

Efektivní reklamní nástroj

Dobře zpracovaná virtuální prohlídka je velmi efektivním marketingovým nástrojem, který nejen upoutá pozornost, ale také pomůže získat potenciálního zákazníka. Navíc pomůže eliminovat spoustu zbytečných prohlídek.

Multiplatformní řešení

Využíváme aplikace, které fungují na všech desktopových i mobilních operačních systémech (Windows, Linux, Mac Os, iOS, Android)