Ledax

Společnost Ledax se specializuje na poskytování hospicových služeb, jako jsou služby v domácnosti, pobytová péče, ambulantní péče, volnočasové aktivity a poradenství pro odborníky a instituce. V dnešní době je větší poptávka po hospicových službách než kdy jindy, jelikož populace stárne a lidé chtějí, aby se jejich blízcí stářím neztráceli sami a v osamění. Aby společnost Ledax oslovila co nejvíce lidí a zvýšila povědomí o svých službách, rozhodla se pro tvorbu produktových videí.

První video bylo dlouhé promo video, které se snaží přiblížit klientům a jejich rodinám a veřejnosti, jak mohou být poskytnuty kvalitní hospicové služby přímo u nich doma. Video prezentuje vysokou úroveň péče, kterou poskytuje společnost Ledax, a vysvětluje, jakým způsobem mohou klienti získat podporu v obtížné situaci.


Druhé video bylo kratší a trvá pouze 30 sekund. Bylo určeno pro propagaci na sociálních sítích a mělo za cíl zaujmout co největší množství lidí. 


Třetí video bylo posledním produktem spolupráce a bylo vysíláno v České Televizi jako součást projektu propagace sociálních služeb. 


Všechna tři videa pro společnost Ledax vznikla na klíč od myšlenky, přes scénář až po výběr lokace a herců, přes samotné natáčení a postprodukci firmou Promovie. To znamená, že společnost Ledax měla možnost spolupracovat přímo s tvůrci a spolu se s nimi rozhodnout o každém detailu, aby výsledné video co nejlépe vystihlo charakter a hodnoty, které společnost Ledax zastupuje. Díky této spolupráci byla zajištěna maximální profesionalita a kvalita výsledného produktu.